piec kuźniecowa
3. edycja kursu + BONUS O WARTOŚCI 990 ZŁ

Kurs budowy pieca kuzniecowa

Chcesz wybudować piec kuzniecowa i zarobić lub zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy? Nie czujesz się jeszcze pewnie ze swoją wiedzą i umiejętnościami lub po prostu brakuje Ci doświadczenia? Bez obaw, nauczymy Cię wszystkiego w praktyce od postaw.

Kurs budowy pieca kuzniecowa podzieliliśmy na dwie części:

Część teoretyczna

Porozmawiamy o materiałach, ich rozszerzalności i zastosowaniu. Dowiesz się dokładnie gdzie je kupować w dobrych cenach.

Pokażemy Ci również podstawowe maszyny i ich zastosowanie w pracy zduna, a jeśli będziesz chcieć, to będziesz mógł dołączyć dodatkowo do wykładu o profesjonalnych narzędziach zduńskich.

Na koniec tej części rozrysujemy sobie piec, który będziemy budować.

Część praktyczna

W trakcie części praktycznej nauczymy Cię:
  • rozmierzać tak, aby docinać jak najmniej cegieł,
  • łapać kąty,
  • układać/licować cegły,
  • murować popielnik i palenisko,
  • murować kanały
  • montować drzwiczki żeliwne,
  • montować wyczystki,
  • montować ramę kuchenną,
  • bezpiecznie podłączać do różnych przewodów kominowych,
  • fugować gliną.

Ale to jeszcze nie wszystko!
Mamy dla Ciebie bonus o wartości 990 zł!

Poznaj prowadzących zajęcia

Dawid Kozar – pasjonat zduństwa, zdun z czwartego pokolenia oraz właściciel marki Zdunar, zajmującej się budowaniem pieców, kuchni i kominków. Zbudował ponad 1085 pieców i kominków na terenie całej Polski, a jego największy piec pomieści aż 550 chlebów.

Piotr Batura – prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kominki i Piece (OSKP) i inicjator oraz koordynator grupy Drewno Pozytywna Energia (DPE), zajmująca się walką z nagonką na branżę kominkowo-zduńską i zakazami palenia drewnem. Założyciel Muzeum Pieców i Kultury Ogniowej. Gospodarz ośrodka szkoleniowego.

Na co dzień prowadzimy Akademię Zduństwa, w ramach której szkolimy z budowy pieców, kuchni kaflowych oraz kominków. Pod swoje skrzydła bierzemy pasjonatów oraz amatorów sztuki zduństwa i dzielimy się z nimi naszym know-how, aby mogli samodzielnie zbudować symbol „ogniska domowego”.

Kiedy i gdzie odbędzie się kurs?

Dodatkowo zapewniamy:

Cena kursu: 2 900 zł
Masz pytania? A może chcesz zarezerwować bezpłatnie miejsce na kursie? Skontaktuj sie z nami:

Zarezerwuj bezpłatnie miejsce na kursie

Uzupełnij swoje dane w poniższym formularzu, aby zarezerwować bezpłatnie miejsce na kursie budowy pieca kuzniecowa. Po przesłaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48h, aby omówić szczegóły.

© 2023 Akademia Zduństwa. Wdrożone przez WBIZNES.

Polityka prywatności