Do webinaru pozostało:
dni
godz
min
sek

Jak samodzielnie zbudować kuchnię z cegieł, nie mając doświadczenia?

Zastanawiasz się od czego zacząć budowę kuchni z cegieł i czy naprawdę jesteś w stanie ją wykonać bez żadnego doświadczenia? Zapisz się na webinar, podczas którego powiemy Ci jak to zrobić od podstaw (nawet jeśli to będzie Twoja pierwsza konstrukcja w życiu!).

Szczegóły wydarzenia:

Poznaj sztukę zduństwa od kulis i bez pomocy fachowców postaw kuchnię na lata.

Na bezpłatnym spotkaniu dowiesz się:

Dołącz do wydarzenia online

w środę, 25.10.2023 r. o godzinie 20:00 i poznaj przepis na budowę kuchni z cegieł, która nie tylko będzie mega praktyczna, ale także stanie się Twoim autorskim dziełem sztuki, wpadającym w oko gości.

Poznaj nas bliżej

Poznaj prelegentów

Jesteśmy zdunami, zajmujemy się profesjonalną budową pieców i kuchni kaflowych oraz ceglanych. Za punkt honoru postawiliśmy sobie przystępne edukowanie ze zduńskiego rzemiosła przy zachowaniu najwyższych standardów charakterystycznych dla naszej codziennej pracy!

Piotr Batura

Mistrz zduński z dziada pradziada…. od 40 lat prowadzi działalność w branży zduńskiej i kominkarskiej, propagator wielu ogólnopolskich inicjatyw branżowych, mających na celu popularyzację kultury ogniowej i palenia drewnem. Właściciel Muzeum Pieców i Kultury Ogniowej, zarejestrowanego w Ministerstwie Kultury i Sztuki. Ekspert techniki grzewczej oraz autor najbardziej technicznego bloga o kominkach i piecach (www.blog.kominki-batura.pl)

Dawid Kozar

Mistrz zduński, zdun w czwartym pokoleniu, właściciel marki ZDUNAR zajmującej się budowaniem pieców, kuchni i kominków. A także restaurowaniem zabytkowych urządzeń grzewczych. Członek Dolnośląskiej Izby Rzemieślniczej, propagator dzielenia się tajemną wiedzą zduńską. Wizjoner, poświęca mnóstwo czasu i energii idei stworzenia nowego ładu w zduństwie.

Wpisz poniżej swoje dane, aby bezpłatnie zarezerwować miejsce

© 2024 Akademia Zduństwa. Wdrożone przez WBIZNES.
Do webinaru zostało:
dni
godz
min
sek