Do webinaru pozostało:
dni
godz
min
sek

Jak samodzielnie zbudować kuchnię z cegieł, nie mając doświadczenia?

Zastanawiasz się od czego zacząć budowę kuchni z cegieł i czy naprawdę jesteś w stanie ją wykonać bez żadnego doświadczenia? Zapisz się na webinar, podczas którego powiemy Ci jak to zrobić od podstaw (nawet jeśli to będzie Twoja pierwsza konstrukcja w życiu!).

Szczegóły wydarzenia:

Poznaj sztukę zduństwa od kulis i bez pomocy fachowców postaw kuchnię na lata.

Na bezpłatnym spotkaniu dowiesz się:

Dołącz do wydarzenia online

w środę, 25.10.2023 r. o godzinie 20:00 i poznaj przepis na budowę kuchni z cegieł, która nie tylko będzie mega praktyczna, ale także stanie się Twoim autorskim dziełem sztuki, wpadającym w oko gości.

Poznaj nas bliżej

Poznaj prelegentów

Jesteśmy zdunami, zajmujemy się profesjonalną budową pieców i kuchni kaflowych oraz ceglanych. Za punkt honoru postawiliśmy sobie przystępne edukowanie ze zduńskiego rzemiosła przy zachowaniu najwyższych standardów charakterystycznych dla naszej codziennej pracy!

Piotr Batura

Prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kominki i Piece (OSKP). Inicjator i koordynator grupy Drewno Pozytywna Energia (DPE). Grupa zajmuje się walką z nagonką na branże kominkowo-zduńską i zakazami palenia drewnem. Wystawy Muzeum Pieców odbyły się jeszcze w Rogoźnie, Żninie. Laureat kilku Płomieni Roku (wyróżnienia przyznawane przez wydawnictwo Świat Kominków). Prowadziłem szkolenia z bezpiecznych technik kominkowych i przeciwpożarowych we współpracy z liderem w branży produktu: Firmą PRPMAT w Polsce i za granicą. Na Targach Budma i KOMINKI w Poznaniu prowadzę strefę bezpiecznego kominka.

Dawid Kozar

Zduństwo mam we krwi. Jestem zdunem z czwartego pokolenia. Zajmuję się piecami, kominkami, kuchniami kaflowymi, piecami chlebowymi, piekarniczymi i tymi do wypieku pizzy. Znam się na szeroko pojętej technologii zduńskiej, potrafię dobrać materiały i proces budowy każdej konstrukcji zduńskiej – od pieców w domu po piec przemysłowy w fabryce czy osiedlowej ciepłowni. Realizacje w Holandii, Danii, Austrii i Niemczech. Dyplom czeladniczy uzyskałem z oceną celujący, a mistrzowski na bardzo dobry. Potrafię też umiejętnie uczyć rzemiosła zduńskiego. Moje kursy są jednocześnie w 100% profesjonalne i przystępne.

Wpisz poniżej swoje dane, aby bezpłatnie zarezerwować miejsce

© 2023 Akademia Zduństwa. Wdrożone przez WBIZNES.
Do webinaru zostało:
dni
godz
min
sek